jakie owoce maja witamine a

jakie owoce maja witamine a

Raw Chocolate – Czy to jest dla ciebie dobre czy złe

W tym 21 wieku, surowa czekolada organiczna przyszedł na zdjęciu. Ale … Czy surowa czekolada dobra dla ciebie, czy to tylko tak źle? Zarówno „surowe” i „wysoko przetworzonych” czekolada pochodzą z ziaren kakaowca. Znalazłem surowa czekolada może być zarówno dobre i złe!

Oto dobra strona

Wyższa w przeciwutleniacze. Ja doświadczyłem tego na pewno, ponieważ robię własne surowce organiczne traktuje czekolady. Jeśli mam mdłości z jakiegoś powodu, jedzenie to treat, będzie go złagodzić. Proszę, nie zrozumcie mnie źle. To nie jest lekarstwo na wszystko, co może być chory was, ale na pewno ma moc wzmocnić układ odpornościowy.

Mniej może powodować reakcje alergiczne. Jedyne, co mogę powiedzieć o tym aspekcie surowej czekolady organicznej, po prostu trzeba spróbować i zobaczyć, czy to wpływa na ciebie jak przetworzonej rodzaju. Wystarczy rozpocząć się z małym, malutkim kawałku. Nie chcesz, aby włączyć pełnowartościowy reakcji, jeśli jesteś uczulony na to.

jakie owoce maja witamine a

Zwiększa się dostępność odżywiania, ponieważ jest zwykle w recepturach z innych surowców organicznych.

Kiedy jedli czekoladę jako dziecko, ja naprawdę się podobało, ale ja bardzo niechętnie dowiedział się, że po prostu nie mogłam sobie z tym poradzić. Poszedłem na 30 lat, bez dotykania go.

Mam od dowiedział się, że to nie tylko czekolada miałem kłopoty z, ale wszystkie inne składniki, które niekoniecznie były zdrowe dla mnie. I teraz zawsze spojrzeć na listę składników przed zakupem czegokolwiek, i robię własne smakołyki, aby uzyskać pełne korzyści.

Bardziej zdrowe składniki odżywcze są surowca czekolady, w przeciwieństwie do bardzo ogrzewanym czekolady.

Jeszcze w liceum, dowiedziałem się, że chemia grzewcze razem, mogą tworzyć nowe związki. To stało się bardzo ważne dla mnie, kiedy zastosowano to ziarna kakaowca – „.
Wpis zawdzięczamy