jakie owoce rocznemu dziecku

Radzenie sobie z gniewem w związkach

Gniew jest bardzo destrukcyjne emocje w każdym związku i jest szczególnie trucizną dla tych romantycznych. rodzi się tak wiele innych negatywnych uczuć i reakcji, takich jak urazy, krytyki i wiele więcej.

Radzenie sobie z gniewem w związkach jest ważne, aby dowiedzieć się, bo jeśli wolno rosnący gniew może stać się raczej regułą niż wyjątkiem.angielskie ebooki Jeśli gniew staje rutynowy sposób radzenia sobie z problemami, to rzeczy, które powodują ich nigdy nie będzie rozpatrywana.

Jeśli jesteś bardzo blisko i żyć razem sytuacje, które mogą spowodować gniew pojawi się na codzień. Cierpliwość jest kluczem i znając te przyciski zanim zostanie wciśnięty. Złość w związkach musi być traktowane jak to się dzieje. Inaczej niechęć będzie budować i niszczyć wszystko, czego oba pracowały dla.

Twój kolega jest twoim przyjacielem, gniew może przekształcić je w przeciwnika i zrobić codziennie lub datę, która wyjdzie na emocjonalnym bitwy. Przypuszcza się was obu wobec świata nie każdy inny!

Zdając sobie sprawę z przyzwyczajeń i wad swojego partnera i ich zaakceptowaniu będzie zwierać te argumenty, zanim zaczną. Argumenty na ogół tworzą ze złości nad czymś i gdy rozum i logika zastępuje negatywnych emocji i odbiera ten problem będzie trudny do rozwiązania. Przechodząc codzienną sprzeciw do osobistego ataku rozwiązuje niczego i po prostu związki problemu są zarówno stara się zajmować.

Gdy mamy do czynienia z gniewem w relacjach ważne jest, aby pamiętać, że gniew jest naturalną emocją. Nie jesteśmy robotami. Ale ważne jest, aby nie pozwolić gniew wymknąć się spod kontroli. To nie jest zdrowe dla albo osobą w stosunku do noszenia złych uczuć podczas uśmiecha się i udawać, że nic im przeszkadza. Komunikacja jest ważne, nawet jeśli jesteś zły, ale utrzymanie w ryzach gniew jest niezbędna.

Jako zły na coś twój ukochany powiedział lub zrobić to zupełnie inaczej niż wściekłości. Rage jest destrukcyjne i będzie w końcu powiedzieć lub zrobić coś, co może być trudne do przyjęcia z powrotem lub naprawić później. Jest takie stare powiedzenie: „Znajomość rasy pogardy”. Jest to z pewnością prawda w relacjach, ponieważ to te znane przyciski, które się zepchnięci że dostaje wrzenie krwi. Czasami jest to zrobione celowo, a innym razem po prostu się zdarza. Biorąc głęboki oddech i myśli, zanim zareaguje na swojego partnera może zapobiec zranione uczucia.

Gniew tylne o sobie znać od czasu do czasu w każdym związku; uczy się rozpoznawać wyzwalacze odpowiedzi z logiką zamiast wściekłości zachowa swój romans żyje i trzymać urazę z obrazu.

Amit Avital – MakeLove2.0 Blog dla par

Wpis zawdzięczamy